OGRODZENIA z deski kompozytowej ULTRASHIELD

  • ogrodzenie ULTRASHIELD

Ogrodzenie z deski kompozytowej

Estetyczne ogrodzenie pasujące do architektury budynku to marzenie wielu posiadaczy domów. A rozwiązanie jest proste. Wystarczy jedynie zdecydować się na budowę ogrodzenie z desek kompozytowych. Te trwałe i wyjątkowo odporne na działania czynników atmosferycznych deski to znakomity materiał do budowy ogrodzeń posesji. Deska kompozytowa ogrodzeniowa jest  wykonana  z zaawansowanego technologicznie tworzywa do złudzenia przypominającego drewno wysokiej jakości, o równomiernej powierzchni.


Zajmujemy się dystrybucją deski ogrodzeniowej z kompozytu wysokiej jakości cenionego światowego producenta  - NewTechWood, deski ULTRASHIELD 

Ogrodzenia z deski ULTRASHIELD - zachwycą najbardziej wymagających klientów, którzy cenią sobie jakość wykonania końcowego produktu. 

Ogrodzenia kompozytowe Ultrashield odporne są na czynniki pogodowe. Materiały znoszą ulewne deszcze, śnieg czy wichury. Pod wpływem promieni słonecznych nie tracą koloru.

Łatwość użytkowania - Ogrodzenie z desek kompozytowych jest bardzo łatwe w montażu i instalacji. Nie potrzebne są żadne specjalistyczne narzędzia.

 

specyfikacja : 

Deska Fence Board Kit - F-UH28
1760mm x 154mm x 20mm

cena netto =  100 ,00 zł / 1 x szt.

 

bezpłatna WYCENA