Ogrodzenia

 • Ogrodzenie kompozytowe BOSTON

  Ogrodzenia z drewna kompozytowego BOSTON firmy Fiberdeck pomagają chronić prywatność przed wzrokiem ciekawskich, a jednocześnie upiększają przestrzeń życiową, gwarantując niezrównaną trwałość. Nasze ogrodzenia kompozytowe są ponadczasowe i nowoczesne, łącząc w sobie zarówno deski współwytłaczane pokryte folią ochronną, jak i wytrzymałe deski aluminiowe, odporne mechanicznie na złe warunki atmosferyczne.

  Poznaj KOLORY DESKI
 • Ogrodzenie BOSTON – kolekcja CLARITY

  Szkło hartowane o grubości 8 mm, matowe

  Dostępne 2 wysokości: 30 i 45cm

  1 dekor dokładnie zastępuje 2 lub 3 deski, które można układać jeden na drugim

  Perfekcyjne wykończenie dzięki zintegrowanej ramie

  Poznaj KOLORY DESKI
 • Ogrodzenie BOSTON – kolekcja OPEN

  Wykonana z aluminium i drewna kompozytowego brama doskonale komponuje się z ogrodzeniem Boston Open. Dostępny w 4 kolorach gamy i w całości z aluminium, czerpie korzyści z zalet współwytłaczania i aluminium pod względem wytrzymałości i trwałości.

  Poznaj KOLORY DESKI
 • Ogrodzenie BOSTON – kolekcja COMBO

  Połączenie aluminium i kompozytu drewna wnosi do ogrodzenia ciepło i nowoczesność. Decydując się na duży udział drewna kompozytowego zbudujesz naturalny, ciepły wygląd ogrodzenia. I odwrotnie, więcej aluminium wzmocni jego nowoczesność.

  Dlaczego nie stworzyć jeszcze bardziej stonowanej atmosfery, bawiąc się światłem? Kinkiety LAKKA doskonale sprawdzą się do oświetlenia tarasu, zakątka ogrodu czy nawet podjazdu.

  Poznaj KOLORY DESKI
 • Ogrodzenie BOSTON – kolekcja FANTASY

   Dekory aluminiowe malowane proszkowo

   4 różne projekty

   Dostępne w wersji poziomej i pionowej

   Można go włożyć pomiędzy deski lub nad panelem

   Perfekcyjne wykończenie dzięki zintegrowanej ramie

  Poznaj KOLORY DESKI
 • Ogrodzenie BOSTON – Kolekcja URBAN

  W przypadku najnowocześniejszych środowisk wybierz panele HPL. Wykorzystywany przez architektów do okładania fasad coraz odważniejszych budynków, materiał ten w naturalny sposób odnajdzie swoje miejsce na dachu lub współczesnym tarasie.

  HPL oznacza laminowanie pod wysokim ciśnieniem. Jest to materiał kompozytowy składający się z papieru impregnowanego żywicą termoutwardzalną, podgrzewanego i pod ciśnieniem. Doskonale nadają się do użytku na zewnątrz, dekoracje naniesione na boki są również odporne na zarysowania, promienie UV, plamy...

  Poznaj KOLORY DESKI
 • Ogrodzenie kompozytowe BOSTON – kolekcja MODERN

  Elegancja i finezja deski kompozytowej MODERN wynikają ze starannie dobranych rowków Efekt sztucznych listew jest po prostu olśniewający.

  Deski MODERN układają się jedna na drugiej. Rozmiar pióra każdej deski został tak obliczony, aby przy ułożeniu w stos, połączenie pomiędzy każdą deską było niewidoczne. Technika znika jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki za efektem, jaki wywołuje.

  Poznaj KOLORY DESKI
 • OGRODZENIA z deski kompozytowej ULTRASHIELD

  Ogrodzenie z deski kompozytowej

  Estetyczne ogrodzenie pasujące do architektury budynku to marzenie wielu posiadaczy domów. A rozwiązanie jest proste. Wystarczy jedynie zdecydować się na budowę ogrodzenie z desek kompozytowych. Te trwałe i wyjątkowo odporne na działania czynników atmosferycznych deski to znakomity materiał do budowy ogrodzeń posesji. Deska kompozytowa ogrodzeniowa jest  wykonana  z zaawansowanego technologicznie tworzywa do złudzenia przypominającego drewno wysokiej jakości, o równomiernej powierzchni.


  Zajmujemy się dystrybucją deski ogrodzeniowej z kompozytu wysokiej jakości cenionego światowego producenta  - NewTechWood, deski ULTRASHIELD 

  Ogrodzenia z deski ULTRASHIELD - zachwycą najbardziej wymagających klientów, którzy cenią sobie jakość wykonania końcowego produktu. 

  Ogrodzenia kompozytowe Ultrashield odporne są na czynniki pogodowe. Materiały znoszą ulewne deszcze, śnieg czy wichury. Pod wpływem promieni słonecznych nie tracą koloru.

  Łatwość użytkowania - Ogrodzenie z desek kompozytowych jest bardzo łatwe w montażu i instalacji. Nie potrzebne są żadne specjalistyczne narzędzia.

   

  specyfikacja :

  Deska Fence Board Kit - F-UH28
  1760mm x 154mm x 20mm

  cena netto = 100 ,00 zł / 1 x szt.

   

  bezpłatna WYCENA

   

 • Sztacheta kompozytowa Ultrashield

  UltraShield® sztachety kompozytowe II generacji

  UltraShield® to nie tylko tarasy. Oferujemy również niezwykle efektowne

  i wytrzymałe sztachety kompoztowe Ultrashield.

  Płot wykonany ze sztachet UltraShield® odznacza się niebywałą wytrzymałością, co daje gwarancję niezawodności oraz pięknego wyglądu na długie lata.

  Materiały kompozytowe, z których powstają sztachety,  to naturalność drewna oraz solidność tworzyw drugiej generacji. Dzięki takiej kombinacji sztachety można użytkować przez 365 dni w roku, bez konieczności ich okresowej konserwacji. Produkty UltraShield® sprawdzają się w każdych warunkach atmosferycznych, nie ulegają butwieniu. Są też odporne na korniki, grzyby oraz pleśń.

   

  Profil US17 :   80 mm x 15 mm x 4000 mm

  Dostępne kolory: TEAK, WALNUT, LIGHT GRAY

   

  cena za 1mb =  32,50 zł netto  

  za 1 szt. / 400 cm /  = 130,00 zł netto

   

  Od tej ceny naliczamy  rabaty w zależności od wielkości zamówienia.

   

   

  bezpłatna   wycena