Deski kompozytowe GAMRAT

Wyjątkowość desek tarasowych GAMRAT  polega na połączeniu drewna z tworzywem sztucznym. 45% materiału to starannie wyselekcjonowana mączka drzewna, a kolejne 45% to czyste PVC. Pozostałe 10% wykorzystano na dodatek materiałów, które poprawiają parametry produktu.

 

Nasze deski są odporne na zmienne warunki atmosferyczne i zachowują swoje właściwości przez wiele lat. Koniec z olejowaniem i malowaniem – deska tarasowa Gamrat SA to solidny produkt, który nie wymaga dodatkowej konserwacji. Zachęcamy do wyboru najbardziej dogodnej dla Państwa opcji.

 

Bogate wzornictwo pozwoli dostosować wykończenie do estetyki całego obiektu. Dodatkowo deski wyposażone są w ryfle w wersji dwustronnej. Umożliwia to wykonanie tarasu z ryflem wąskim lub szerokim, bez konieczności doboru specjalnych materiałów.

 

Deska GAMRAT sprawi, że każdy taras zyska niebanalny wygląd! Jest to połączenie praktyczności z elegancją. Z pewnością taras, na którym znajdzie się właśnie ta deska, będzie zachwycał każdego swoim wyglądem, a właściciele będą chcieli spędzać na nim jak najwięcej czasu.

 

WYKOŃCZENIE POWIERZCHNI DESEK

Deska kompozytowa GAMRAT posiada dwa rodzaje wykończeń powierzchni.
N- nieszczotkowana oraz L - szczotkowanie wierzchołków ryfli (kliknij aby powiększyć zdjęcie)

specyfikacja:

grubość : 25 mm
Szerokość: 160 mm 

dostępne długości :  300 oraz  400 cm

 

na życzenie wysyłamy bezpłatnie próbnik

cena : 1m/b = 44,16  zł netto 

Od tej ceny naliczamy indywidualne rabaty w zależności od wielkości zamówienia

 

bezpłatna   wycena

 

zamów BEZPŁATNY  PRÓBNIK KOLORÓW

  • DESKA TARASOWA GAMRAT

  • wymiary

  • KOLORYSTYKA