TARAS

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór materiałów dla wykonania  TARASU. 

Oferujemy deski kompozytowe wysokiej jakości od sprawdzonych producentów oraz deski z drewna egzotycznego oraz thermodrewna

Stale poszerzamy naszą ofertę o nowe produkty dla zadowolenia naszych Klientów.

 

TARSY KOMPOZYTOWE:

 

 • Taras z deski kompozytowej

  - charakteryzuje się dużą odpornością na działanie czynników atmosferycznych. Nie straszne im deszcze, śnieg i wysoka wilgotność. Są odporne na oddziaływanie promieniowania UV, co sprawia, że nie tracą kolorów, zachowując pierwotny wygląd przez wiele lat. Są odporne na ścieranie, co ma duże znaczenie przy częstym użytkowaniu.  Przy okazji dzięki ryflowanej powierzchni mają antypoślizgową powierzchnię, docenianą zwłaszcza zimą.

   

  Czytaj całość
 • Tarasy z drewna

  Trudno nie docenić piękna naturalnego drewna. Dostrzegamy jego pierwotną moc i pozytywną siłę oddziaływania na nasze zmysły. Dlatego tak chętnie lubimy otaczać się przedmiotami i meblami wykonanymi z drewna. Stosujemy je również podczas budowy naszych domów, zwłaszcza przy konstrukcji tarasów i ogrodów. 

  Taras z drewna to wytrzymała i efektowna konstrukcja. W przeciwieństwie do płytek, jest przyjemny w dotyku i nie nagrzewa się latem. Odpowiednio zabezpieczony taras drewniany zachwyca naturalnym wyglądem przez wiele lat.

   

  Czytaj całość
 • Płytki gresowe na taras

  Płytki na taras

  Płytki na taras i balkon muszą spełniać nawet najbardziej wygórowane oczekiwania pod względem wytrzymałości, a także bezpieczeństwa użytkowania. Miejsca, w których się znajdą, pozwalają bowiem na odpoczynek w trakcie ciepłych dni. Jednocześnie są one narażone na między innymi mocne wahanie temperatur, a także opady atmosferyczne. Przekonaj się zatem, dlaczego wybrać gres na taras, a także co wyróżnia naszą ofertę. 

   

  Czytaj całość