Pergola Technik PRO

To nowa odsłona flagowego zadaszenia jakim jest Tarasola Technic.

Model typu bioclimatic, w którym dach składa się z obracanych o 135° aluminiowych lameli. Płynna regulacja kąta nachylenia lameli daje pełną  kontrolę nad światłem słonecznym, umożliwia naturalną wentylację i swobodną cyrkulację powietrza. Solidna w 100% aluminiowa konstrukcja odporna jest na skrajne temperatury i czynniki atmosferyczne, w tym wiatr do 160 km/h oraz obciążenie śniegiem 120-620 kg/m2 (w zależności od wymiarów konstrukcji). Odprowadzanie wody odbywa się poprzez zintegrowany system, ukryty w profilach nośnych.

Dzięki wprowadzonym zmianom jest ono znacznie bardziej funkcjonalne i atrakcyjne wizualnie. Zredukowanie do minimum połączeń śrubowych nadaje zadaszeniu nowoczesny charakter oraz sprawia, że jest ono przyjemne dla oka. Jego wyróżnikiem, który niewątpliwie wpływa na użyteczność oraz design jest zintegrowany system rolet wewnątrz ramy konstrukcji zadaszenia.  W efekcie konstrukcja zyskała minimalistyczną, kubiczną formę. Ponadto dzięki zastosowaniu takiego rozwiązania, wyposażenie zadaszenia jednocześnie w roletę typu screen i przeszklenia wygląda znacznie bardziej elegancko, ponieważ nie wymaga obecności oddzielnej kasety ZIP wystającej poza obrys konstrukcji.

W tym modelu zmodyfikowano i opatentowano również system odprowadzania wody z lameli wprowadzając bardziej zaawansowane rozwiązania mające na celu redukcję rozchlapywania się kropel oraz dostawania się ich pod zadaszenie. Uszczelniono go, by odprowadzana woda była niewidoczna dla oka, dzięki zastosowaniu specjalnych powierzchni wyłapujących krople w lamelach. Wprowadzone modyfikacje znacznie podnoszą komfort użytkowania oraz sprawiają, że zadaszenie jest bardziej odporne na zmiany warunków atmosferycznych. Dzięki temu Tarasola Technic Pro jest konstrukcją niemal całoroczną, której montaż jest łatwiejszy niż obecnego modelu – Tarasoli Technic.

Tarasola Technic to nowoczesność, minimalistyczny design i zaawansowana technologia. Model typu bioclimatic, w którym dach składa się z obracanych o 135° aluminiowych profili. Płynna regulacja kąta nachylenia lameli daje pełną  kontrolę nad światłem słonecznym, umożliwia naturalną wentylację i swobodną cyrkulację powietrza. Solidna w 100% aluminiowa konstrukcja odporna jest na skrajne temperatury i czynniki atmosferyczne, w tym wiatr do 160 km/h oraz obciążenie śniegiem 120-620 kg/m2 (w zależności od wymiarów konstrukcji). Odprowadzanie wody odbywa się poprzez zintegrowany system, ukryty w profilach nośnych.

 

Charakterystyka produktu:

 1. Konstrukcja wykonana z ekstrudowanego aluminium.

 2. Sterowanie silnikiem elektrycznym w standardzie.

 3. System odprowadzania wody w standardzie.

 4. Możliwość lakierowania proszkowego na dowolny kolor RAL.

 5. Rotacja paneli zadaszenia w zakresie od 0° do 135°.

 6. 3 klasa odporności wiatrowej.

Możliwość wyboru wyposażenia dodatkowego:

 • oświetlenie – taśma LED,

 • przeszklenia,

 • rolety zacieniające typu Screen,

 • promienniki ciepła,

 • czujniki wiatrowe, deszczowe i temperaturowe.

 

 

bezpłatna   wycena