SZTACHETY

Sztachety kompozytowe

Sztachety najczęściej służą do budowy ogrodzeń, ale można je wykorzystać do budowy płotków, wygrodzeń i innych konstrukcji ogrodowych lub jako materiał dekoracyjny. Tworzywo, z jakiego wykonane są sztachety kompozytowe, to mieszanka mączki drzewnej oraz PCV z dodatkami barwników. Dzięki takiemu połączeniu powstaje materiał przypominający wyglądem drewno. Cechuje je jednak wiele walorów charakterystycznych dla tworzywa sztucznego. Sztacheta kompozytowa łudząco przypomina drewno o równomiernej powierzchni i pozbawione sęków. Nasze deski - sztachety charakteryzuje brak pojawiających się na powierzchni drzazg i wycieków żywicy, a dzięki odporności na promieniowanie UV z upływem czasu nie tracą one swoich walorów wizualnych. Ogrodzenie zbudowane ze sztachet kompozytowych jest trwale i odporne na działanie warunków atmosferycznych, dlatego wybierane jest przez osoby ceniące sobie nowoczesne materiały zapewniające wieloletnie użytkowanie bez konieczności częstych remontów i konserwacji.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą ogrodzeń ze sztachet kompozytowych i proponujemy bezpłatną wycenę.

 • ULTRASHIELD sztachety

  UltraShield® sztachety kompozytowe II generacji

  UltraShield® to nie tylko tarasy. Oferujemy również niezwykle efektowne

  i wytrzymałe sztachety kompoztowe Ultrashield.

  Płot wykonany ze sztachet UltraShield® odznacza się niebywałą wytrzymałością, co daje gwarancję niezawodności oraz pięknego wyglądu na długie lata.

  Materiały kompozytowe, z których powstają sztachety,  to naturalność drewna oraz solidność tworzyw drugiej generacji. Dzięki takiej kombinacji sztachety można użytkować przez 365 dni w roku, bez konieczności ich okresowej konserwacji. Produkty UltraShield® sprawdzają się w każdych warunkach atmosferycznych, nie ulegają butwieniu. Są też odporne na korniki, grzyby oraz pleśń.

   

  Profil US17 :   80 mm x 15 mm x 4000 mm

  Dostępne kolory: TEAK, WALNUT, LIGHT GRAY

   

  cena za 1mb =  31,25 zł netto  

  za 1 szt. / 400 cm /  = 125,00 zł netto

   

  Od tej ceny naliczamy  rabaty w zależności od wielkości zamówienia.

   

  do końca  PAŹDZIERNIKA 2022 r. -  transport GRATIS   

   

  bezpłatna   wycena

  Czytaj całość