Sztacheta ogrodzeniowa

 • Sztacheta kompozytowa

  UltraShield® sztachety kompozytowe II generacji

  UltraShield® to nie tylko tarasy. Oferujemy również niezwykle efektowne

  i wytrzymałe sztachety kompoztowe Ultrashield.

  Płot wykonany ze sztachet UltraShield® odznacza się niebywałą wytrzymałością, co daje gwarancję niezawodności oraz pięknego wyglądu na długie lata.

  Materiały kompozytowe, z których powstają sztachety,  to naturalność drewna oraz solidność tworzyw drugiej generacji. Dzięki takiej kombinacji sztachety można użytkować przez 365 dni w roku, bez konieczności ich okresowej konserwacji. Produkty UltraShield® sprawdzają się w każdych warunkach atmosferycznych, nie ulegają butwieniu. Są też odporne na korniki, grzyby oraz pleśń.

   

  Profil US17 :   80 mm x 15 mm x 4000 mm

  Dostępne kolory: TEAK, WALNUT, LIGHT GRAY

   

  cena za 1mb =  32,50 zł netto  

  za 1 szt. / 400 cm /  = 130,00 zł netto

   

  Od tej ceny naliczamy  rabaty w zależności od wielkości zamówienia.

   

   

  bezpłatna   wycena

 • OGRODZENIA z deski kompozytowe

  Sztacheta ogrodzeniowa

  Estetyczne ogrodzenie pasujące do architektury budynku to marzenie wielu posiadaczy domów. A rozwiązanie jest proste. Wystarczy jedynie zdecydować się na budowę ogrodzenie z desek kompozytowych. Te trwałe i wyjątkowo odporne na działania czynników atmosferycznych deski to znakomity materiał do budowy ogrodzeń posesji. Deska kompozytowa ogrodzeniowa jest  wykonana  z zaawansowanego technologicznie tworzywa do złudzenia przypominającego drewno wysokiej jakości, o równomiernej powierzchni.


  Zajmujemy się dystrybucją deski ogrodzeniowej z kompozytu wysokiej jakości cenionego światowego producenta  - NewTechWood, deski ULTRASHIELD 

  Ogrodzenia z deski ULTRASHIELD - zachwycą najbardziej wymagających klientów, którzy cenią sobie jakość wykonania końcowego produktu. 

  Ogrodzenia kompozytowe Ultrashield odporne są na czynniki pogodowe. Materiały znoszą ulewne deszcze, śnieg czy wichury. Pod wpływem promieni słonecznych nie tracą koloru.

  Łatwość użytkowania - Ogrodzenie z desek kompozytowych jest bardzo łatwe w montażu i instalacji. Nie potrzebne są żadne specjalistyczne narzędzia.

   

  specyfikacja : 

  Deska Fence Board Kit - F-UH28
  1760mm x 154mm x 20mm

  cena netto =  100 ,00 zł / 1 x szt.

   

  bezpłatna WYCENA