PLASTIVAN - Duofuse

Deski ogrodzeniowe PLASTIVAN doskonale sprawdzają się jako alternatywa dla osób, które chcą zrezygnować z drewna naturalnego na rzecz trwałego, ekologicznego kompozytu drewnianego i cenią przy tym estetykę, wysoką jakość i przede wszystkim trwałość produktu.

Ogrodzenia Duofuse zachowują doskonały wygląd, ponieważ nie ulegają wypaczeniu tak jak lite drewno. Jedną z głównych zalet tego ogrodzenia z kompozytu drewnianego jest fakt, że nigdy nie trzeba go olejować ani bejcować!

Dostępne kolory

Ogrodzenia trapezowe Duofuse są dostępne w 3 atrakcyjnych, ponadczasowych kolorach. Po upływie od 6 do 8 tygodni po montażu mogą wystąpić drobne przebarwienia, po czym kolor ulegnie stabilizacji i pozostanie taki sam przez cały okres użytkowania produktu. Ogrodzenia będą wyglądały jak nowe nawet po wielu latach użytkowania i narażenia na warunki atmosferyczne.
 
Paleta kolorów ogrodzeń kompozytowych Duofuse ekodrewno

Elementy

Ogrodzenia trapezowe wykonane z kompozytu drewnianego są częścią kompletnego systemu zawierającego niezbędne profile wykończeniowe i akcesoria, które znacznie ułatwiają montaż zarówno przez profesjonalistów, jak i we własnym zakresie. Oprócz desek i słupków dostarczamy również daszki, duże i małe profile U, stopy słupków oraz furtki ze słupkami do montażu.

ogrodzenia kompozytowe elementy systemu trapezowego duofuse ekodrewno

 

Zalety

System ogrodzeń trapezowych oraz pełnych (łączonych na pióro i wpust) Duofuse obejmuje również furtki i słupki do montażu o tej samej konstrukcji: są bardzo praktyczne i doskonale pasują do ogrodzenia z kompozytu drewnianego. W przeciwieństwie do furtek drewnianych, furtki marki Duofuse nie wymagają konserwacji i nie blokują się w wyniku wypaczania. Furtka jest kompletna, zawiera też wszystkie niezbędne mocowania (zawiasy).

 

CENNIK:    http://www.swiatdeski.pl/wycena.html