GAMRAT

 • Gamrat

  GAMRAT - TARASY

Wyjątkowość desek tarasowych Gamrat SA polega na połączeniu drewna z tworzywem sztucznym. 45% materiału to starannie wyselekcjonowana mączka drzewna, a kolejne 45% to czyste PVC. Pozostałe 10% wykorzystano na dodatek materiałów, które poprawiają parametry produktu.

Nasze deski są odporne na zmienne warunki atmosferyczne i zachowują swoje właściwości przez wiele lat. Koniec z olejowaniem i malowaniem – deska tarasowa Gamrat SA to solidny produkt, który nie wymaga dodatkowej konserwacji. Zachęcamy do wyboru najbardziej dogodnej dla Państwa opcji.

Bogate wzornictwo pozwoli dostosować wykończenie do estetyki całego obiektu. Dodatkowo deski wyposażone są w ryfle w wersji dwustronnej. Umożliwia to wykonanie tarasu z ryflem wąskim lub szerokim, bez konieczności doboru specjalnych materiałów.

Deska GAMRAT sprawi, że każdy taras zyska niebanalny wygląd! Jest to połączenie praktyczności z elegancją. Z pewnością taras, na którym znajdzie się właśnie ta deska, będzie zachwycał każdego swoim wyglądem, a właściciele będą chcieli spędzać na nim jak najwięcej czasu.

 • Deska kompozytowa GAMRAT o szerokości 160 mm grubości 25 mm długość 3 m lub 4 m (istnieje możliwość zamówienia desek w długościach od 1,50 m do 6,00 m). Deska dostępna jest w 5 kolorach. Klasyfikacja w zakresie reakcji na ogień Bfl-s1. Waga 1 mb   ~ 2,7 kg
 • legar kompozytowy 50 mm x 300 m długość 3 m Waga 1 mb ~1,05 kg. Alternatywę stanowi legar aluminiowy 23 mm x 45 mm, długość 4,00 m
 • kompozytowa listwa wykończeniowa wysokość 60 mm grubość 5 mm długość 3,00 m. Listwa występuje w takich samych kolorach jak deska. Waga 1 mb   ~ 0,5 kg. Alternatywą dla listwy kompozytowej może być aluminiowa listwa wykończeniowa 35 mm x 35 mm długość 3,60 m. Dostępna w kolorach brąz, szampan, srebro (aluminium anodowane)
 • klipsy: montażowe w wersjach: 3 mm, 5 mm, 6 mm, klipsy startowe itp

WYKOŃCZENIE POWIERZCHNI DESEK
Deska kompozytowa GAMRAT posiada dwa rodzaje wykończeń powierzchni.
N- nieszczotkowana oraz L - szczotkowanie wierzchołków ryfli (kliknij aby powiększyć zdjęcie)

Wykończenie powierzchni desek

 

Wymiary deski

 

 • deska tarasowa gamrat

  DESKA TARASOWA GAMRAT

 • deska gamrat

  DESKA TARASOWA GAMRAT

 • deski gamrat

  DESKA TARASOWA GAMRAT

 • kolorystyka deski gamrat

  KOLORYSTYKA