EcoTeak

EcoTeak

Deski tarasowe EcoTeak są innowacyjnym produktem łączącym naturalność drewna z nowoczesną technologią. Połączenie drewna i tworzyw sztucznych gwarantuje powstanie materiału odpornego na wodę i warunki atmosferyczne oraz łatwego w utrzymaniu i użytkowaniu. Nasze deski składają się w 60 % z pyłu drzewnego oraz 30 % polietylenu podwyższonej gęstości, czyli HDPE. Pozostale 10% stanowią barwnik, stabilizatory oraz filtr UV zabezpieczający deski przed płowieniem.

Na podstawie wieloletnich doświadczeń stworzyliśmy nową unikalną mieszankę kompozytu. Dzięki nowej technologii barwników i stabilizatorów koloru, które bez problemu wiążą się z wszystkimi komponentami uzyskaliśmy masę jednolicie zabarwioną, mniej podatną na amplitudę temperatur oraz całkowicie odporną na  europejskie warunki pogodowe.

Produkt polski

Firma EcoTeak od 2009r. zajmuje się produkcją oraz dystrybucją kompozytu drewna. W tym czasie staliśmy się jedną z najlepiej rozpoznawalnych marek na rynku polskim oferującą kompleksowe rozwiązania z kompozytu drewna.

Produkcja na wymiar

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów nasze deski produkujemy pod wymiar, maksymalne dostępne długości to 6 m

Podział systemów względem podłoża

                                                                                                                                                           System tarasowy na gruncie - wielopunktowy

      system-na-plycie                                                system tarasowy na gruncie