Deska elewacyjna

ELEWACJA z deski kompozytowej

Przedstawiamy nasz nowy produkt - deskę kompozytową na wykończenie elewacji.

Kompozytowy materiał wymaga tylko minimalnej pielęgnacji i jest objęty wieloletnią, ograniczoną gwarancją producenta.

Deska elewacyjna jest wytrzymała, odporna na działanie czynników atmosferycznych

Zalety systemu elewacji kompozytowych

- trwała i estetyczna ochronę ścian

- element dekoracyjny.

- szeroka gama kolorów.

- proste w montażu

- odporne na insekty i warunki atmosferyczne

- łatwość w utrzymaniu czystości

- możliwość łączenia z innymi materiałami elewacyjnymi.

Deski elewacyjne easyWall są innowacyjnym produktem łączącym naturalność drewna z nowoczesną technologią. Połączenie drewna i tworzyw sztucznych gwarantuje powstanie materiału odpornego na wodę i warunki atmosferyczne oraz łatwego w utrzymaniu i użytkowaniu. Nasze deski składają się w 60 % z pyłu drzewnego oraz 30 % polietylenu podwyższonej gęstości, czyli HDPE. Pozostałe 10% stanowią barwnik, stabilizatory oraz filtr UV zabezpieczający deski przed płowieniem.

Deski elewacyjne kompozytowe często wybierane są jako alternatywa dla klasycznego drewna. Ich niewątpliwą zaletą jest łatwa pielęgnacja. W odróżnieniu od surowego drewna deski kompozytowe nie wymagają corocznego olejowania. System desek elewacyjnych easyWALL charakteryzuje się wyjątkowo łatwym montażem, który można wykonać samodzielnie.  Kompozytowe deski elewacyjne easyWALL to idealne rozwiązanie dla osób ceniących komfort, atrakcyjny design oraz wysoką jakość materiału. Poproś o indywidualną wycenę

 • Co to jest CEDRAL?

  Idealna, niedroga w utrzymaniu, odporna na gnicie alternatywa dla tradycyjnych systemów elewacyjnych

  Włóknocement zapewnia możliwość projektowania elastycznych rozwiązań o nowoczesnym wyglądzie. Cieszy się popularnością wśród architektów, którzy wykorzystują go do tworzenia zachwycających fasad. Proste połączenie celulozy drzewnej, syntetycznych włókien, wody i cementu sprawia, że włóknocement to jeden z najbardziej ekologicznych i uniwersalnych materiałów budowlanych dostępnych na rynku. Twardość kamienia, podatność drewna Wielowarstwowa struktura złożona z włókien doskonale podtrzymuje cement i inne lite materiały, zapewniając wyjątkową stabilność materiału oraz pozwalając na uzyskanie warstwy znacznie cieńszej niż beton. Materiał jest również dużo bardziej podatny na kształtowanie niż podobne produkty naturalne, dzięki czemu łatwiej jest go przycinać podczas budowy. 

  CEDRAL

  -   wyglądem przypominająca naturalne drewno, prosta w montażu, to atrakcyjna alternatywa dla PCV i drewna oraz tradycyjnych systemów elewacyjnych.

    jest pozbawiony wszystkich wad naturalnego drewna. Występuje w bardzo szerokiej palecie kolorów.

  -   jest odporna na szkodliwy wpływ warunków atmosferycznych, gnicie, szkodniki oraz owady.

  Szybki, łatwy i różnorodny montaż -  w układzie pionowym, poziomym, na zakładkę lub ze szczelinami.

  Wysoka stabilność wymiarowa - bez względu na zmieniające się warunki atmosferyczne, również w długim wieloletnim okresie użytkowania.

  Neutralność wobec środowiska naturalnego - jest wykonana z włóknocementu, który nie zawiera i nie emituje szkodliwych gazów.

  GWARANCJA, Konserwacja i pielęgnacja - jest fabrycznie zabezpieczona farbą ochronną w wybranym kolorze. Koszty utrzymania w okresie gwarancyjnym są bardzo niskie. Na produkt udzielana jest 10 letnia gwarancja.

   

  Produkt niepalny A2 - jest wykonana z niepalnego materiału, który nadaje się do stosowania w budynkach każdego rodzaju i na dowolnej wysokości.

   

  Zastosowanie -  jako elewacje, podbitki dachowe, deski czołowe, balustrady i okiennice, ościeża i pasy okołookienne, deski szczytowe, narożniki, ściany szczytowe, ogrodzenia i parkany.

   

 • EcoDeck

  Czytaj całość