Deska elewacyjna

ELEWACJA z deski kompozytowej

Przedstawiamy nasz nowy produkt - deskę kompozytową na wykończenie elewacji.

Kompozytowy materiał wymaga tylko minimalnej pielęgnacji i jest objęty wieloletnią, ograniczoną gwarancją producenta.

Deska elewacyjna jest wytrzymała, odporna na działanie czynników atmosferycznych

Zalety systemu elewacji kompozytowych

- trwała i estetyczna ochronę ścian

- element dekoracyjny.

- szeroka gama kolorów.

- proste w montażu

- odporne na insekty i warunki atmosferyczne

- łatwość w utrzymaniu czystości

- możliwość łączenia z innymi materiałami elewacyjnymi.

Deski elewacyjne easyWall są innowacyjnym produktem łączącym naturalność drewna z nowoczesną technologią. Połączenie drewna i tworzyw sztucznych gwarantuje powstanie materiału odpornego na wodę i warunki atmosferyczne oraz łatwego w utrzymaniu i użytkowaniu. Nasze deski składają się w 60 % z pyłu drzewnego oraz 30 % polietylenu podwyższonej gęstości, czyli HDPE. Pozostałe 10% stanowią barwnik, stabilizatory oraz filtr UV zabezpieczający deski przed płowieniem.

Deski elewacyjne kompozytowe często wybierane są jako alternatywa dla klasycznego drewna. Ich niewątpliwą zaletą jest łatwa pielęgnacja. W odróżnieniu od surowego drewna deski kompozytowe nie wymagają corocznego olejowania. System desek elewacyjnych easyWALL charakteryzuje się wyjątkowo łatwym montażem, który można wykonać samodzielnie.  Kompozytowe deski elewacyjne easyWALL to idealne rozwiązanie dla osób ceniących komfort, atrakcyjny design oraz wysoką jakość materiału. Poproś o indywidualną wycenę

 • Cedral

  Co to jest CEDRAL?

  Idealna, niedroga w utrzymaniu, odporna na gnicie alternatywa dla tradycyjnych systemów elewacyjnych

  Włóknocement zapewnia możliwość projektowania elastycznych rozwiązań o nowoczesnym wyglądzie. Cieszy się popularnością wśród architektów, którzy wykorzystują go do tworzenia zachwycających fasad. Proste połączenie celulozy drzewnej, syntetycznych włókien, wody i cementu sprawia, że włóknocement to jeden z najbardziej ekologicznych i uniwersalnych materiałów budowlanych dostępnych na rynku. Twardość kamienia, podatność drewna Wielowarstwowa struktura złożona z włókien doskonale podtrzymuje cement i inne lite materiały, zapewniając wyjątkową stabilność materiału oraz pozwalając na uzyskanie warstwy znacznie cieńszej niż beton. Materiał jest również dużo bardziej podatny na kształtowanie niż podobne produkty naturalne, dzięki czemu łatwiej jest go przycinać podczas budowy. 

   

  Czytaj całość
 • Ultra Shield

  Deski Kompozytowe  ELEWACYJNE Ultra Shield  są pokryte zaawansowaną warstwą polimerową. Deska posiada złożoną osłonę, otaczającą jej wszystkie cztery boki wokół jej wewnętrznego rdzenia. Osłonę i rdzeń wytłacza się w formie, przy użyciu bardzo wysokich temperatur. Dzięki temu nie używa się klejów oraz substancji chemicznych, które są szkodliwe.

  - są osłonięte ze wszystkich stron, co dodatkowo chroni je przed wilgocią, pleśnią oraz grzybami.

  Wysokość:  1,3 cm
  Szerokość: 14,2 cm

  Deska występuje w długościach: 2,8  m

   

   wycena: http://www.swiatdeski.pl/wycena.html

   

  Czytaj całość
 • SEQO Czytaj całość