Cedral

Co to jest CEDRAL?

Idealna, niedroga w utrzymaniu, odporna na gnicie alternatywa dla tradycyjnych systemów elewacyjnych

Włóknocement zapewnia możliwość projektowania elastycznych rozwiązań o nowoczesnym wyglądzie. Cieszy się popularnością wśród architektów, którzy wykorzystują go do tworzenia zachwycających fasad. Proste połączenie celulozy drzewnej, syntetycznych włókien, wody i cementu sprawia, że włóknocement to jeden z najbardziej ekologicznych i uniwersalnych materiałów budowlanych dostępnych na rynku. Twardość kamienia, podatność drewna Wielowarstwowa struktura złożona z włókien doskonale podtrzymuje cement i inne lite materiały, zapewniając wyjątkową stabilność materiału oraz pozwalając na uzyskanie warstwy znacznie cieńszej niż beton. Materiał jest również dużo bardziej podatny na kształtowanie niż podobne produkty naturalne, dzięki czemu łatwiej jest go przycinać podczas budowy. 

CEDRAL

-   wyglądem przypominająca naturalne drewno, prosta w montażu, to atrakcyjna alternatywa dla PCV i drewna oraz tradycyjnych systemów elewacyjnych.

  jest pozbawiony wszystkich wad naturalnego drewna. Występuje w bardzo szerokiej palecie kolorów.

-   jest odporna na szkodliwy wpływ warunków atmosferycznych, gnicie, szkodniki oraz owady.

Szybki, łatwy i różnorodny montaż -  w układzie pionowym, poziomym, na zakładkę lub ze szczelinami.

Wysoka stabilność wymiarowa - bez względu na zmieniające się warunki atmosferyczne, również w długim wieloletnim okresie użytkowania.

Neutralność wobec środowiska naturalnego - jest wykonana z włóknocementu, który nie zawiera i nie emituje szkodliwych gazów.

GWARANCJA, Konserwacja i pielęgnacja - jest fabrycznie zabezpieczona farbą ochronną w wybranym kolorze. Koszty utrzymania w okresie gwarancyjnym są bardzo niskie. Na produkt udzielana jest 10 letnia gwarancja.

 

Produkt niepalny A2 - jest wykonana z niepalnego materiału, który nadaje się do stosowania w budynkach każdego rodzaju i na dowolnej wysokości.

 

Zastosowanie -  jako elewacje, podbitki dachowe, deski czołowe, balustrady i okiennice, ościeża i pasy okołookienne, deski szczytowe, narożniki, ściany szczytowe, ogrodzenia i parkany.